2 zásadní pilíře perfektní venkovní párty

Plánujete připravit venkovní párty? Je jedno, jaké bude mít téma, když se nebudete držet 2 základních pilířů, koledujete si o velký průšvih. Inspirujte se a přichystejte hostům dokonalou akci, o které se bude ještě dlouho mluvit. Není to vůbec nic složitého, chce to hlavě promyslet a nebát se spolupráce s profesionály.

1) Dokonalé zázemí – využijte profíky!

Počasí v létě je hodně vrtkavé a i když předpověď počasí hlásí teplou letní noc, není radno se na to spolehnout. Rychlá letní bouřka a vítr mohou přijít nečekaně a vše během několika minut zničit. Je lepší se připravit a párty situovat pod stan. Ve splnění tohoto úkolu hraje pro vás důležitou roli půjčovna párty stanů Praha AZrent.

AZrent

Za výhodnou cenu si půjčíte klasické nůžkové stany, které na sebe lehce napojíte a vytvoříte tak jakýkoliv prostor. V nabídce mají i trubkové stany, které se hodí pro formálnější příležitosti. Aby hostům nic nechybělo, využijte i pronájem pivních setů. Nabízí pohodlné sezení a jsou skladné. Dá se s nimi i lehce manipulovat, takže je snadno přemístíte a podřídíte aktuálním potřebám. Znáte to: s postupem času se zvyšují nároky na velikost tanečního prostoru…

2) Zabodujte skvělým občerstvením

I když hosté často říkají, že jim nezáleží na tom, co budou jíst, není to pravda. Hosté hodnotí párty právě podle jídla a pití. Zabodujete, když se plácnete přes kapsu a dopřejte jim grilovaného čuníka. U AZrent si bez problémů můžete půjčit gril na sele a třeba i párkovač na přípravu párků v rohlíku pro děti.

AZrent

A jaké zvolit pití? Kromě klasického piva a dobrého vína nabídněte hostům svěží letní koktejly. Několik osvědčených receptů najdete v tomto článku. Z jejich přípravy můžete mimochodem udělat báječnou zábavu. Vyzvěte hosty, aby namíchali drink podle své fantazie, potom je společně ochutnejte a vyhlaste vítěze. Je to perfektní způsob, jak rozproudit zábavu.