Brightcon

Jak by se dala jednoduše popsat společnost Brightcon? Jako poskytovatel netradičních řešení v rámci různých oblastí. Můžeme říci, že tam, kde ostatní firmy selhávají, může díky svým zkušenostem a možnostem inovace nabídnout právě Brightcon své řešení. Takové, které je založeno na dodávkách různorodých produktů, které však mají jedno společné.

Na co se firma Brightcon primárně specializuje?

Jak jsme již uvedli, hlavním kladem společnosti Brightcon je všestrannost a schopnost vyřešit požadavky zákazníka k jeho naprosté spokojenosti. Dokáže tak nabídnout nejenom vlastní návrhy vyhovujícího řešení, ale také projekce, stejně jako následnou výrobu, na kterou už může navazovat dodávka, stejně jako finální montáž. Není tak jenom článkem v možném složitém řetězci, ale je výrobcem i realizátorem na klíč.

Hlavní oblast firmy Brightcon jsou rozhodně ty, které většina lidí zná. Příkladem je dnes nezbytná součást nemovitostí, a to v podobě oken a také dveří. A to ve variantách, jako jsou i ty horizontálně posuvné, v obou segmentech. Stejně tak nechybí ani vertikálně posuvné stěny, nastavitelné příčky, provětrávané fasády, nebo řešení zpříjemňující život. Třeba stínící technika, stejně jako sítě proti hmyzu a další.

Využívání nových možností

Jakkoliv se může zdát, že dodávané produkty patří mezi zcela běžné, je třeba říci, že firma Brightcon z nich umí vytvořit něco jedinečného. Je to dáno využitím technologií, kdy mohou vznikat třeba i nadrozměrné bezrámové konstrukce. U nich je tato firma jediným výrobcem a dodavatelem, v rámci celé naší země.

Nechybí však důraz na využívání nových materiálů, nebo na inovace v oblasti těch stávajících. Když jde o první skupinu, jsou velkým hitem takzvané materiály kompozitní. Druhou skupinou jsou různé kombinace stavící na inovativním využitím skla jako takového, ale i oceli, nebo hliníku.

Kompletní potřebné zázemí

Dle výčtu produktů, které umí firma Brightcon navrhnout a následně vyrobit, je jasně patrné, že není ani nováčkem, ani malým hráček. To jasně potvrzuje také její zázemí. Hlavní část firmy najdete v Moravském Krumlově, kde nejsou k dispozici kancelářské prostory. Právě zde lze najít i výrobní haly, vybavené veškerými potřebnými a také moderními stroji. Pokud chcete zamířit do kanceláří, z důvodu poptávky a dalších jednání, najdete sídlo firmy v Brně.

Široké spektrum zákazníků

Vzhledem k tomu, na co konkrétně se firma Brightcon jasně specializuje, je třeba také říci, že má i široké spektrum různých zákazníků. Ti pochopitelně nejsou z řad jednotlivců, ale z řad podnikatelského segmentu. Mluvíme zde například o stavebních firmách, ale i projekčních kancelářích hledajících vhodné řešení svých plánů. Stejně tak můžeme mluvit také o privátních investorech, architektonických kancelářích, nebo různých developerech. Toto vše jsou zákazníci spojení nejenom s možností dodávky produktů na klíč, ale i zákazníci, kteří mohou využívat pouze poradenské a konzultační služby, na které se firma Brightcon také jasně specializuje.

S přesahem do zahraničí

I když to z názvu nemusí hned na první pohled jasně vyznívat, tak Brightcon je českou firmou. To ale neznamená, že se specializuje jenom na tuzemské klienty. Ti samozřejmě patří mezi ty, kteří poptávají služby i výrobu, ale nejsou jediní. Díky své jedinečnosti, spolehlivosti a také zkušenostem musíme o firmě Brightcon mluvit i v souvislosti s tím, že se jedná o společnost působící na trhu v rámci EU a tak nabízí své služby i do řady jiných zemí celého společenství.

S důrazem na dodržování standardů

I díky nim je firma tam, kde nyní. Že je naprosto jedinečná, to potvrzuje i její motto, které hojně používání – We are not thesame. We are BrightCon.

Přejít na web společnosti Brightcon

Brightcon Brightcon Brightcon Brightcon

1 komentář u „Brightcon“

  1. Společnost BrightCon dělá opravdu krásné věci… Máme od nich zimní zahradu a naprostá spokojenost. Teď si hrajeme s podkrovní pracovnou a zajímavou inspiraci jsme našli na nalo.cz

    Odpovědět

Napsat komentář