Chcete levně bydlet v Praze? Jde to a to i na lukrativní adrese!

Jen jedno místo v Praze nabízí hned několik možností levného bydlení i ubytování. Pokud vás to táhne do hlavního města a nechcete za bydlení utrácet nesmyslně peněz, právě jste s největší pravděpodobností narazili na řešení. Líbit se bude i těm, kdo chtějí do Prahy vyrazit třeba jen na pár dní.

Atraktivní adresa a výhodný pronájem i koupě

Pokud se chcete v naší metropoli usadit na delší dobu, vyplatí se vám pronájem. Dává vám totiž ještě možnost volby – tj. když se vám Praha omrzí a potáhne vás to jinam, nebudete mít závazek v podobě hypotéky. Prostě se jen domluvíte na ukončení smlouvy a přestěhujete se jinam. Aby vás hned na začátku pronájem nezruinoval, podívejte se na nabídku Rezidence Topolová. Nabízí levný pronájem bez realitky Praha.

Rezidence Topolová

Vybrat si můžete mezi garsoniérou nebo bytem 1+1. Výhodou je, že se platí jen jedna vratná kauce ve výši 10 000 Kč a měsíční suma se drží pod pražským průměrem. Navíc si budete užívat výhody klidné městské části. Bydlet budete na Praze 10 (více o lokalitě zde), a to v blízkosti rozlehlého parku. Velkou výhodou je určitě i blízkost stanice metra Skalka (v centru jste cca za 15 minut) i autobusové zastávky (ta se nachází jen 50 m od objektu). Kromě pronájmu je možné byt v Rezidenci koupit. I zde se ceny drží nízko. K mání jsou také atypické byty 2+kk s vybavením.

Levné ubytování na pár dní

Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení. Kromě pronájmu na 12 měsíců i delší dobu a prodeje, nabízí ještě levné ubytování Praha, a to v pokojích různých typů. Baťůžkáři, kteří preferují nízkou cenu a stačí jim běžný komfort, určitě budou volit hostelové pokoje se základním vybavením.

Vybrat si můžete mezi garsoniérou nebo bytem 1+1. Výhodou je, že se platí jen jedna vratná kauce ve výši 10 000 Kč a měsíční suma se drží pod pražským průměrem. Navíc si budete užívat výhody klidné městské části. Bydlet budete na Praze 10 (více o lokalitě zde), a to v blízkosti rozlehlého parku. Velkou výhodou je určitě i blízkost stanice metra Skalka (v centru jste cca za 15 minut) i autobusové zastávky (ta se nachází jen 50 m od objektu). Kromě pronájmu je možné byt v Rezidenci koupit. I zde se ceny drží nízko. K mání jsou také atypické byty 2+kk s vybavením.  Levné ubytování na pár dní  Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení. Kromě pronájmu na 12 měsíců i delší dobu a prodeje, nabízí ještě levné ubytování Praha, a to v pokojích různých typů. Baťůžkáři, kteří preferují nízkou cenu a stačí jim běžný komfort, určitě budou volit hostelové pokoje se základním vybavením.

Dále nabízí pokoje typu penzion a pro nejnáročnější jsou tu prostorné apartmány. Ty mají dokonce vlastní malou kuchyňku. Pokud se tedy chystáte do našeho hlavního města, a je jedno, jestli na delší dobu nebo jen na výlet, zapamatujte si jméno Rezidence Topolová. A ještě jednu velkou výhodu má – ubytování je možné rezervovat jednoduše online.