K.S.H. group s.r.o.

Postavit si vlastní dům svépomocí je komplikovanější, než si kdokoliv myslí. Vše začíná různými povoleními a končí to prací od rána do večera, minimem volného času, možnými chybami a také tím, že dům stále není a finále je v nedohlednu. I proto je lepší obrátit se na specializovanou firmu, která dokáže nabídnout rodinné domy na klíč. Tou firmou je K.S.H. group s.r.o. Právě dané zaměření je nejenom to, které se poutá ke vzniku samotné firmy, ale je také to, které v celém portfoliu jasně dominuje. Cílem firmy je postavit zájemcům dům na klíč a ušetřit jim všechny problémy, které to může přinášet.

Historie KSH Group sahá až do roku 1995

Unikátnost společnosti K.S.H. group s.r.o. jasně podtrhuje především její historie. Ta se začala psát už v roce 1995. V té době sice společnost jako taková ještě neexistovala, ale již to byla doba, kdy jednotliví zakladatelé firmy realizovali své projekty a zakázky, jako živnostníci. Vzhledem k celkové oblibě, růstu poptávek a vzájemné kooperaci došlo k tomu, že tato vzájemná spolupráce vyvrcholila založením firmy.

Nová podnikatelská forma, tedy společnost K.S.H. group s.r.o., vznikla v roce 2008. Změnila se však právě jenom ona právní forma, jelikož poctivý přístup k práci, kvalita a hlavně zkušenosti samotných majitelů i nadále zůstaly a zůstávají dodnes. A to spolu s odpovědným přístupem k zákazníkům, který zahrnuje splnění všech slibů, a to od prvního kontaktu, po předání hotového díla.

Nejenom v České republice

Když se podíváme na začátky firmy K.S.H. group s.r.o., musíme říci také to, že se orientovala primárně na Českou republiku. Konkrétně na oblasti, jako je Moravský Krumlov, Znojmo a další. Je to dáno tím, že právě v této oblasti má K.S.H. group s.r.o. své aktuální sídlo. Konkrétně je to v obci Hostěradice, kde má společnost také své veškeré zázemí, které společnosti umožní realizovat konkrétní zakázku doslova od A až do Z.

Není to ale jenom tato oblast. Jednotlivé stavební práce jsou realizovány po celém území České republiky. A nejenom tam. Vzhledem k poloze sídla firmy je klíčovou zemí také Rakousko, kde bylo v minulosti několik zakázek realizováno, stejně jako se očekávám, že řada dalších bude zcela pochopitelně přibývat.

Široká škála certifikátů

O tom, že společnost K.S.H. group s.r.o. dbá na kvalitu své práce, svědčí nejenom zkušenosti a znalosti současných majitelů. Svědčí o tom i široká škála získaných certifikátů. Ty potvrzují, že firma jako taková, stejně jako její zaměstnanci mají potvrzení znalosti a zkušenosti spojené s realizací staveb, použití různých materiálů včetně izolací, znají potřebné postupy a požadavky, stejně jako dbají na bezpečnost práce. To vše dohromady dělá z firmy K.S.H. group s.r.o. tým odborníků, kteří mají svá znalosti reálně potvrzeny, a pouze o nich nemluví, jako je tomu často u konkurence.

Pro zákazníky z různých segmentů

Společnost K.S.H. group s.r.o. je dobrou volbu pro různorodé segmenty zákazníků. Ti, se kterými firma začínala a kteří se na ni pochopitelně stále obrací, jsou z oblasti soukromých osob. Tedy párů a rodin, kteří si chtějí splnit sen o vlastním bydlení. Stejně tak umí firma K.S.H. group s.r.o. nabídnout své služby i různým investorům, kteří hledají realizaci větších projektů. Stejně tak umí pracovat pod většími společnostmi, jako jeden z jejich subdodavatelů. Ať už je klient jakýkoliv, výsledek je vždy stejný. Perfektně odvedená práce s jistotou, že bude dodržena i cenová nabídka a kvalita bude odpovídat požadavkům jak samotného zákazníka, tak hlavně majitelům firmy, kteří jelikož začínali jako parta živnostníků, moc dobře vědí, že je to nejdůležitější. I proto se firma pravidelně pyšní i tím, že mnoho zakázek získává právě na doporučení spokojených zákazníků.

Přejí na web společnosti K.S.H. group s.r.o.

http://www.ksh-group.cz/ http://www.ksh-group.cz/

Napsat komentář