Nákup rodinných domů v Praze?

Rozhodli jste se bydlet v Praze? Chcete ale bydlet v rodinném domě? Jaké jsou možnosti a doporučení? A je vůbec možné nyní v Praze koupit kvalitní, dostatečně veliký rodinný dům a navíc za přiměřenou cenu? Na první pohled to vypadá složitě, ale když máte ty správné informace, tak uvidíte, že nemožné se stane možným a vy se můžete brzy začít stěhovat.

Názory na rodinné domy v Praze se často rozcházejí

Všeobecné povědomí o rodinných domech v Praze je kupodivu docela zkreslené a lidé se většinou dělí na dva tábory. Nejčastějším názorem, který reflektuje rodinné domy, je, že zde existuje pouze několik luxusních čtvrtí, jako třeba je Hanspaulka, Střešovice, Ořechovka či Podolí nebo Břevnov, které jsou běžnému smrtelníkovi zcela nedostupné. To však je bohužel asi pravda. Druhý názor je, který je vlastně také pravdivý, že dostupné rodinné domy jsou jen na okrajích naší metropole, ale ty jsou pro člověka, jež si chce užívat centra Prahy, dopravně nevýhodné. Málo kdo ale ví, že je tu nyní i třetí cesta, která se otevřela díky úsilí developerů, jež realizují pro své klienty rezidenční projekty v nových zajímavých lokalitách s dobrou dopravní dostupností.

Rodinné domy FINEP
Rodinné domy v Britské čtvrti nabízejí nadstandardní bydlení s vynikající dopravní dostupností.

Společnost FINEP nabízí i kvalitní rodinné domy

Jednou, a to velice schůdnou možností, jak získat kvalitní rodinný domů v Praze, je obrátit se na společnost FINEP. V jejich nabídce najdete cenově dostupné rodinné domy, v dobré lokalitě a navíc s vynikající dopravní dostupností. Za zmínku jistě stojí rezidenční projekt Britská čtvrť na Praze 5 ve Stodůlkách, nedaleko metra trasy „B“. Rodinné domy v Britské čtvrti nabízejí velmi příjemné bydlení s dispozicemi  4+kk nebo dokonce i 5+kk o rozloze téměř až 170 m². Všechny rodinné domy, které FINEP připravil nyní ke koupi, jsou velice chytře řešeny s ohledem na praktické bydlení a maximálním komfort.

V nabídce FINEP najdete nyní i rodinné domy ve Štěrboholech na Praze 10, které navazují na bytový projekt Malý háj, jež si oblíbili především milovníci krásné přírody.

Domy FINEP
Projekt rodinných domů Malý háj nabízí skutečný domov se vším všudy.

Myslíme, že bydlet v Praze v rodinném domě je dobré a nyní i dostupné rozhodnutí. Přijďte se inspirovat vzorovými rodinnými domy FINEP 5+kk se zahradou a garáží. Dohodněte si schůzku ještě dnes.