Plánujete stěhování, ale nemáte vhodný vůz? Půjčte si dodávku!

Stěhování. Těch pár dní naprostého chaosu jsou noční můrou naprosté většiny lidí. Obzvlášť, když zjistíte, že kufr vašeho auta nedokáže pojmout ani polovinu krabic. A platit za stěhovací firmu, když to  zvládnete sami? Naštěstí existuje dokonalé řešení.

  Pronajměte si dodávku.  Stačí jenom občanka a řidičský průkaz a silný pracant na kolech může být jen váš. Půjčovna dodávek je ideální kompromis mezi samostěhováním a najmutím firmy na odvoz. V případě, že se necítíte na řízení dodávky, lze požádat i o poskytnutí řidiče.

Naše služby jsou bezkonkurenční. Za drobný příplatek Vám zapůjčíme GPS navigaci, aby jste se neztratili v lese jako Jeníček s Mařenkou. V ceně je zahrnuto povinné i havarijní pojištění a 300 kilometrů na den. Překročíte-li limit, jeden kilometr Vás přijde jen na 1,5 českých korun. Dálniční známka je pro naše vozy samozřejmostí.  Upínací pásy půjčujeme zdarma.

Chcete-li využít možnosti pronájmu i s řidičem, připlatíte si 150 korun na hodinu, ale zkušený řidič za volantem zvedne další kámen z Vašeho těžce zkoušeného srdce. Další výdaje naleznete v ceníku na našich webových stránkách. Jako záruku požadujeme vratnou kauci v hodnotě 4000 Kč.

Součástí našeho vozoparku jsou nejenom dodávky značky Volkswagen, ale i osobní auto, vybavené klimatizací. Auto si můžete vypůjčit na den, týden nebo až na měsíc. Při delší výpůjčce je cena pronájmu nižší.  Vozy pravidelně prochází servisem a odvoz při stěhování zajišťují v Ostravě a okolí s pečlivostí švýcarských hodinářů.

To je skvělé, ptáte se, ale jak si vůz zarezervuji? Navštivte naši webovou stránku www.dodavky-ostrava.cz a vyplňte formulář. Nebo nám zavolejte na číslo 604 905 919. Cílem naší půjčovny dodávek je pomoci Vám zvládnout stěhování i bez rizika srdečních příhod. Dodávky-Ostrava jsou zde k Vašim službám.

1 komentář u „Plánujete stěhování, ale nemáte vhodný vůz? Půjčte si dodávku!“

  1. To mi přijde že už lépe vyjde stěhovací firma. My stěhovali s touto stehovani-profigroup.cz a vše bylo bez zdržování, cena super a i krabice zdarma. Takže nevim co je lepší;)

    Odpovědět

Napsat komentář