Plánujete stěhování, ale nemáte vhodný vůz? Půjčte si dodávku!

S dodávkou bude stěhování hračka
S dodávkou bude stěhování hračka

Stěhování. Těch pár dní naprostého chaosu jsou noční můrou naprosté většiny lidí. Obzvlášť, když zjistíte, že kufr vašeho auta nedokáže pojmout ani polovinu krabic. A platit za stěhovací firmu, když to  zvládnete sami? Naštěstí existuje dokonalé řešení.

  Pronajměte si dodávku.  Stačí jenom občanka a řidičský průkaz a silný pracant na kolech může být jen váš. Půjčovna dodávek je ideální kompromis mezi samostěhováním a najmutím firmy na odvoz. V případě, že se necítíte na řízení dodávky, lze požádat i o poskytnutí řidiče.

Naše služby jsou bezkonkurenční. Za drobný příplatek Vám zapůjčíme GPS navigaci, aby jste se neztratili v lese jako Jeníček s Mařenkou. V ceně je zahrnuto povinné i havarijní pojištění a 300 kilometrů na den. Překročíte-li limit, jeden kilometr Vás přijde jen na 1,5 českých korun. Dálniční známka je pro naše vozy samozřejmostí.  Upínací pásy půjčujeme zdarma.

Chcete-li využít možnosti pronájmu i s řidičem, připlatíte si 150 korun na hodinu, ale zkušený řidič za volantem zvedne další kámen z Vašeho těžce zkoušeného srdce. Další výdaje naleznete v ceníku na našich webových stránkách. Jako záruku požadujeme vratnou kauci v hodnotě 4000 Kč.

Součástí našeho vozoparku jsou nejenom dodávky značky Volkswagen, ale i osobní auto, vybavené klimatizací. Auto si můžete vypůjčit na den, týden nebo až na měsíc. Při delší výpůjčce je cena pronájmu nižší.  Vozy pravidelně prochází servisem a odvoz při stěhování zajišťují v Ostravě a okolí s pečlivostí švýcarských hodinářů.

To je skvělé, ptáte se, ale jak si vůz zarezervuji? Navštivte naši webovou stránku www.dodavky-ostrava.cz a vyplňte formulář. Nebo nám zavolejte na číslo 604 905 919. Cílem naší půjčovny dodávek je pomoci Vám zvládnout stěhování i bez rizika srdečních příhod. Dodávky-Ostrava jsou zde k Vašim službám.

1 Comment on Plánujete stěhování, ale nemáte vhodný vůz? Půjčte si dodávku!

  1. To mi přijde že už lépe vyjde stěhovací firma. My stěhovali s touto stehovani-profigroup.cz a vše bylo bez zdržování, cena super a i krabice zdarma. Takže nevim co je lepší;)

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*