Prožijte své Vánoce v luxusu

Příprava domácnosti na Vánoce začíná většinou velkým úklidem a potom následuje nákup různých vánočních dekorací. Zapomeňte na klasické řetězy a svíčky a prožijte letošní Vánoce v luxusním stylu. Nemusíte se bát, že utratíte více než byste chtěli. Luxusní vánoční dekorace Vás vyjdou skoro stejně jako ty obyčejné.

Vánoce jsou nejoblíbenějším obdobím v roce a přípravy na ně jsou součástí každé domácnosti. Chcete letošní přípravu pojmout trochu jinak a zaujmout každého, kdo vkročí do Vašeho bytu či domu? V tom případě si pořiďte vánoční dekorace v luxusním stylu, díky kterým budou Vaše Vánoce jedinečné. A které dekorace si vlastně vybrat? Přinášíme Vám přehled těch nejlepších luxusních dekorací!

Svícny

Chcete konečně vyměnit klasické trojúhelníkové svícny do oken za něco originálnějšího? Skvělou náhradou jsou svícny s několika rameny na čajové svíčky. Za okno se sice moc nehodí, ale patří mezi oblíbené luxusní vánoční ozdoby. Chcete přece jen zůstat u klasiky? Aby Vaše vánoční výzdoba byla v luxusním stylu, tak vybírejte více zdobené svícny. V e-shopu Alhambra najdete také klasické svícny ve tvaru trojúhelníku, které mají ale luxusnější vzhled.

Svícen pětiramenný

Svícen pětiramenný, 2 999 Kč

 

Bílý svícen Eneby

Bílý svícen Eneby, 1 706 Kč

Závěsné ozdoby

Závěsné ozdoby jsou klasikou. Můžete je pověsit do okna, na stěnu nebo také na dveře. Nejčastějšími závěsnými ozdobami jsou kulaté věnce, které ale pomalu vycházejí z módy. Luxusní závěsné ozdoby jsou mnohem zajímavější a zaujmou každého. Luxusně vypadají především závěsné ozdoby ze zlatých rolniček či ozdob. Nezůstávejte u klasických vánočních tvarů, k vánocům se hodí i zamilované tvary. Nejoblíbenějšími kousky mezi závěsnými ozdobami jsou ty svítící. Zapomeňte na kýčovité levné ozdoby, e-shop Alhambra nabízí svítící ozdoby, které přidají Vašemu domovu na luxusu.

 

Srdce ze zlatých rolniček

Srdce ze zlatých rolniček, 179 Kč

Svítící vánoční hvězda Harnosand

Svítící vánoční hvězda Harnosand, 883 Kč

Skleněné doplňky

Sklo je samo o sobě výrazem luxusu a skleněné vánoční ozdoby jsou sice dražší, ale vypadají opravdu nádherně. Na trhu seženete nespočet druhů skleněných ozdob, ale nejhezčí jsou ty jednoduché. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása.

Český křišťál - holubička royalit

Český křišťál – holubička royalit, 1 150 Kč

 

Český křišťál - anděl zlatý velký

Český křišťál – anděl zlatý velký, 10 900 Kč

Napsat komentář