Srdce vaší domácnosti, to je obývací pokoj

Obývací pokoj

Mnoho let jste přehlíželi nemoderní zařízení vašeho obývacího pokoje. Už dost! Místo, kde se schází celá rodina, si zaslouží elegantní a vkusné zařízení!

Už bylo na čase, abyste se i vy pustili do menší rekonstrukce a úpravy vašeho obývacího pokoje. Je třeba do něj vnést moderní trendy a eleganci. To však neznamená, že byste měli zapomínat na útulnou a přívětivou atmosféru.

Moderně a přesto útulně

Určitě i vás oslnily designové nábytkové stěny, vhodně vybrané doplňky a jednoduché linie. To vše je v souladu s dnešním trendem, jak zařídit moderní interiér. Minimalismus je skloňován ve všech pádech a podle něj vybíráme zařízení našeho obývacího pokoje. Trend minimalismu může na první pohled působit poněkud stroze. Převládají tlumené barvy, kde hlavní slovo má šedá, bílá a krémová. U nábytku vybíráme spíše menší kusy a snažíme se, aby interiér působil co nejvzdušněji. Jaké jsou výhody takto zařízeného pokoje? Je nadčasový! Základní sestava nábytku vám bude sloužit dlouhá léta a doplněná o pohodlnou sedací soupravu už čeká jen na to, abychom vyzdvihli její krásu vhodnými doplňky. A tady mají slovo výraznější barvy. Doplňky jsou drobnou investicí a velmi jednoduše je vyměníte v případě, že zatoužíte po jiném barevném ladění, nebo dáte přednost novému módnímu trendu. Doplňky jsou právě tím kouzlem, které dělá z vašeho obývacího pokoje příjemné místo, které působí útulně a harmonicky.

Vhodně zvolený nábytek

Nejlepší službu vám odvede nábytek, který si necháte vyrobit přímo podle vašeho přání a na zakázku. Nebude jen lahodit vašemu oku, ale oceníte i jeho další přednost. Nábytek zhotovený na míru umožní perfektní využití prostoru a to každého volného centimetru. U modulových sestav z nákupních center nikdy nedocílíte toho, že vyplní efektivně vámi určené místo. Vhodným tipem je i výběr nábytku v provedení vysokého lesku. Budete překvapeni, jak jednoduchá je údržba takto upraveného kusu nábytku.

Získání dalšího úložného místa

Dnešní trend velí umístit do obývacího pokoje jen televizní stolek a stolek konferenční, tedy naprosté minimum nábytku. Vy však toužíte po tom, abyste získali úložný prostor i v obývacím pokoji. Proč? Protože úložného prostoru není nikdy dost, zejména v malých bytech v sídlištní zástavbě. Použijte snadný trik. Skříňky umístěné těsně u stropu! V situaci, kdy skutečně bojujete o každý kousek úložného místa, můžete umístit horní skříňky po celém obvodu místnosti. Nenaruší moderní vzhled pokoje a jsou výborné třeba pro odkládání sezónních věcí.

Zbývá poslední drobný úkol. Vybrat spolehlivého výrobce pro nové zařízení vašeho obývacího pokoje! V tom vám může velmi pomoci prostudování recenzí od bývalých zákazníků a také fotogalerie již realizovaných zakázek. Prohlédněte si je co nejdříve.

Inspirujte se

Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*