Twinson – terasy, obklady, ploty

Vítejte ve světě Twinson, kde příroda a technologie kráčejí ruku v ruce. Twinson je vyroben ze dřeva a PVC. Spojením výhod obou materiálů v jediném novém materiálu vám Twinson poskytuje to nejlepší z obou světů – přírodní vzhled, hřejivý pocit ze dřeva a trvanlivost PVC s minimální údržbou. Twinson má certifikát PEFC a je 100% recyklovatelný. Představuje alternativu k tvrdému tropickému dřevu, šetrnou k životnímu prostředí. Zatímco tvrdé tropické dřevo je dostupné pouze v ohrožených deštných pralesích, Twinson obsahuje dřevo, které rychle roste ve stále obnovovaných lesích.

Twinson Terrace

Terasa Twinson
Terasa Twinson

Vysoká odolnost, snadná údržba a atraktivní vzhled. Systém Terrace toto vše nabízí, a je proto vhodným řešením pro terasy, chodníky nebo kraje bazénů, protože harmonicky zapadne do jakékoliv zahrady. Proměňte tedy svůj venkovní prostor v elegantní místo!

Plotový systém Twinson

Plotový systém
Plotový systém

Plotové systémy z materiálu Twinson jsou elegantním řešením pro bezpečný a klidný domov. Oplocení Twinson překvapí vedle stabilní konstrukce především nízkými nároky na údržbu, jednoduchou montáží a flexibilními možnostmi použití. A navíc skvěle ladí s terasovými systémy Twinson!

Twinson O-Wall

Venkovní obklady O-Wall
Venkovní obklady O-Wall

Venkovní obklady stěn zajistí ochranu vašeho obydlí před vnějšími vlivy.